O nás

BillboardPlus / O násSpolečnost AC Marketing s.r.o. je reklamní agenturou, která se od roku 2004 zabývá komplexní reklamní činností. Od počátku svůj zájem soustředí na zviditelnění svých klientů v oblasti jejich podnikání.

Špičkové služby poskytujeme nejen klientům s vysokými reklamními rozpočty, ale i na úrovni malých firem, pro které byly doposud kvalitní služby jen těžko dostupné. Vnášíme tak do jejich kampaní důstojnou kulturu a chybějící efektivitu.

Tým našich odborníků se o své klienty stará od prvotního plánování, přes výběr médií, grafického zpracování nápadů až po samotnou realizaci.

Díky profesionálnímu přístupu ke každému projektu od nás naši klienti získávají kvalitní řešení, které přesně odpovídá jejich požadavkům. Všechny naše práce tvoříme a realizujeme na základě hodnot, které přináší spokojenost u našich klientů.

Proč zvolit pro svou reklamu Billboard Plus?

Standardní billboardové plochy

Standardní billboardové plochy všichni dobře známe. Většinou jde o nalepený billboardový papír, který má v nejlepším případě životnost zhruba 3 měsíce. Tento druh propagace je vhodný v případě prezentování časově omezených akčních nabídek a krátkodobých kampaní.

Outdoorové billboardové plochy

Plochy Billboard Plus jsou outdoorové, což znamená, že se na ně dá nejen vylepit klasický billboardový plakát, ale specialitou našich ploch je, že se na ně dá pověsit banner (plachta). Tato varianta je vhodná pro dlouhodobější prezentace, zejména propagaci jména a vzhledu firmy, použití billboardu jako směrovky, apod.

V praxi to znamená, že Vám jednou pro vždy vyrobíme banner, který se stane Vaším majetkem a bude Vás prezentovat kdy a kde uznáte za vhodné. Může se každé 2 – 3 měsíce stěhovat na jakoukoli volnou plochu dle nabídky Billboard Plus, takže se můžete prezentovat po celém Brně i v okolních městech, aniž byste museli platit pokaždé tisk nového papírového billboardu.

Outdoorové billboardové plochy

Mimo sezonu můžete banner sundat a uskladnit, před sezonou ho opět navěsíme a můžete pokračovat v prezentaci. Nebo si můžete na čas zvolit některou z našich billboardových ploch jako směrovku k Vaší pobočce.

Umíme vyrobit banner tak, aby se na něj dala nalepit například šipka s uvedením vzdálenosti k provozovně, nebo texty typu „nově otevřeno“ a podobně. Tento polep může být i reflexní, tedy ve tmě bude svítit v odrazu reflektorů aut. Poté, co pobočka přestane být novinkou, nebo si zvolíte jinou čtvrť k prezentaci, polep sundáme a můžete se prezentovat v jiné části Brna a okolí, aniž by Vám vznikl náklad s výrobou nového média.

Umístění billboardů

Plochy Billboard Plus jsou umístěné na exklusivních místech v Brně a okolí, lehce si můžete najít to své místo vhodné k prezentaci právě Vaší firmy, osoby či politické strany. Plochu můžete zvolit dle umístění v Brně nebo v okolí Brna a volné plochy.